Říjen 2013

Halloween

31. října 2013 v 18:15 | Viscovim |  Ostatní
Tak jsem se o tomto svátku rozhodl taky něco napsat. Všichni vědí že jde o svátek Americký a u nás není tak rozšířený. Jsme, ale na dobré cestě, mnoho lidí si už dává na zahradu vydlabané dýně. Ale podle všeho, než sem svátek úplnědorazí, budeme si muset pár let počkat.
Musím přiznat, že mám radši dušičky a Halloween nijak neslavím. Už to, že bych musel v kostýmu (kdovíjak hrozném) zazvonit u cizích dveří mi nahání hrůzu.
Před nedávne se na Gogově youtube kanálu objevilo video (podobné jako gamebook). Na halloween party umírají youtubeři a ty rozhoduješ za ně. Přiznávám, že jsem jednou prohrál, ale jinak jsem se rozhodoval správně. Určitě to stojí za to :D
No a na závěr jsem si pro vás vymyslel tipovačku. Na výběr máte ze tří věcí a pod jedním se skrývá reklama na blogu (Vím není to nic moc, ale jde o to si zahrát) Tipovat můžete do dušiček, takže do 2. 11. (Reklamu získají pouze tři první správné tipy :))
Tak tipujte v komentářích! :) Dotazy taky pište tam :)

Eminem - The Monster feat. Rihanna

29. října 2013 v 15:01 | Viscovim |  Hudba
Včera zveřejnil Eminem písničku na které spolupracoval s Rihannou a moc se jim to povedlo! Rihanna řekla, že písnička navazuje na veleúspěšný song Love the way you lie.

Audio: Písnička je od začátku super, někdy mi tam teda Eminem vadí, ale jinak všechno do sebe zapadá. Zalíbilo se mi to asi až napotřetí, ale to je vkusem. Rihannu moc nemusím, ale tohle se jí povedlo. Já ani nevím co tomu vytknout :D Posuďte sami:

Audio: 95%


Koho odebírám na youtube?

28. října 2013 v 20:39 | Viscovim |  Ostatní
Název odpovídá za vše :)

Kostík Billy: Výprava do Záhrobí - Christopher Lincoln

27. října 2013 v 21:25 | Viscovim |  Knížky


Jmenuji se Billy Kostík. Jsem kostlivčí kluk a bydlím v tajné komoře panského sídla Hogo Fogo.

Moje kamarádka Millicent a strýc Smrťák byli unesení do Zapomění, děsivého kraje v Záhrobí. Pomůžeš mi je zachránit? Na nebezpečné výpravě nás doprovodí Jednooký Petr a jeho kamarádi z dob, kdy se plavil po moříchcoby divoký pirát. Navíc jsem zjistil, že stejně jako můj strýc Smrťák dokážu zastavit čas...


Billy s Millicent se snaží dosat na zkušební plavbu lodě Šipka II a jako záminka jim poslouží náhlé, vážné onemocnění strýčka jedné jejich hospodyně. Zrovna při jejich návštěvě strýček zemře a při příchodu Smrťáka se tam objeví ještě jeden kostlivec. Boleslav Šerák. Ten unese Millicentinu duši a hlavu Smrťáka do Zapomění. Billy se ji vydá zachránit.
Ale pokud se Millicent nevrátí do svého těla, dokud se nedá čas znovu do pohybu tak zemře!


Pozor! Může obsahovat spoilery! Číst jen na vlastní nebezpečí!


Pátračka Gilda a Duchova sonáta - Jennifer Alliston (Recenze)

27. října 2013 v 21:25 | Viscovim |  Knížky
(omlouvám se, že jsem to tu dnes zaplnil rozcestníky :))
Knížku Vysoká škola parapsychologie znám skoro nazpaměť, ale přesto mě nepřipravila na to, že uvidím nejspolehlivější osobu, kterou znám, jako oběť toho nejneobvyklejšího duchovního úkazu, s jakým jsem se dosud setkala.
Gildina nejlepší kamarádka Wendy Choyová byla vybrána, aby hrála na Mezinárodní soutěži mladých klavírních virtuosů v Oxfordu! A to si Gilda přece nemůže nechat ujít! Sbaleno už má: růžový deštník, boty na jehlách, obří sluneční brýle i síťované punčochy. Ale zdá se, že soutěž obchází nebezpečný duch. Soutěžící nacházejí zlověstné tarotové karty a Wendy jako by byla posedlá. Dokáže si Gilda poradit s parapsychologickými jevy i za hranicemi vlastní země? A navíc, dokáže se vypořádat s pohlednými anglickými pianisty, kteří ji od pátrání odvádějí?

Gilda jede s Wendy na mezinárodní soutěž mladých klavírních virtuósů v anglii a dělá ze sebe obracečku not. Před odjezdem Gilda pro Wendy vyloží tarot, který nevypadá moc dobře. V penzionu postupně soutěžící nacházejí zlověstné tarotové karty jako strach, panika a smrt! Postupem času se Wendy začne chovat dost divně a Gilda by dala ruku do ohně za to, že ji někdo posedl. Ale co teprve, když se kvůli tomu ocitne v ohrožení života? A co s tím má dočinění chlapec co před několika lety tragicky zemřel?
(Recenze může obsahovat spoilery! Číst jen na vlastní nebezpečí!)

Šílenství!

27. října 2013 v 21:24 | Viscovim |  Ostatní
Pomoc! Už jen 59 dní do Vánoc! Já už ostatním připadám jako blázen. Když se mě někdo zeptá co bych chtěl tak já odpovím, že by mi stačily Vánoce. Nedávno jsme byli v Kauflandu (Podle mě jsou jako já :D) a mají tam vymezenou část vánočním ozdobám a takovým věcem. Taky tam mají čokoládový vánoční kalendáře a Mikuláše.
Je ne sais pas
Už jsem si sepsal co komu koupím a co chci. Něco už jsem i koupil.
Teď už o Vánocích můžu akorát mluvit...