Prosinec 2013

Rok 2013

30. prosince 2013 v 15:16 | Viscovim |  Ostatní
V tomhle článku bych chtěl tak nějak zhodnotit a připomenout rok 2013, ale už vím, že to půjde těžko. Na jedné straně byl tenhle rok na nic a na druhé byl super!

Velká knižní čtecí výzva na rok 2014!

29. prosince 2013 v 19:50 | Viscovim |  Knížky
U Nikki Finn jsem si všiml opravdu VELKÉ výzvy na rok 2014! Budu se to pokoušet splni, i když vidím ty anglické knihy trochu černě, ale jednu bych přelouskat mohl. :D Celá výzva je v celém článku :D

Velká povánoční soutěž!

25. prosince 2013 v 15:53 | Viscovim |  Projekty
A je to tu! Soutěž! :)
O co se soutěží?
1. místo: Hunger games: Aréna smrti (Suzanne Collinsová), reklama na mém blogu na měsíc
2. místo: Král Artuš (komiks) (Petr Kopl), reklama na mém blogu na 2 týdny
Jak můžu vyhrát?
Stačí kliknout na odkaz dole (a rafflecopter giveaway) a vyplnit formulář. Pak vítěze vylosuji pomocí random.org a kontaktuju je mailem. Na odpověď mají 48 hodin, pak bych musel vylosovat někoho jiného.
Jsou i bonusové vstupy :)
Do kdy soutěž trvá?
6.1.2014 soutěž končí

ODKAZ: a Rafflecopter giveawayLenka Cyprisová - Královské tajemství

25. prosince 2013 v 13:47 | Viscovim |  Knížky

Recenze může obsahovat spoilery! Číst jen na vlastní nebezpečí!
Viky se občas dostává do jakéhosi "transu" ve, kterém vidí do minulosti. Vždycky to trvalo jen chvíli. Při své poslední vidině si všimne, že na hradu na kterém provází asi dříve byla věž. V knihovně, de si to chce ověřit potká Teda. Ted dějiny hradu zkoumal, ale nepovedlo se mu nikoho přesvědčit o tom, že by na hradě byla věž. Po krátkém rozhovoru Viki uteče, protože to začalo směřovat k jejím vidinám a všichni by ji považovali za blázna. Pak se s Tedem, který se Viki líbí sejde znovu a Viki zase uteče. Jednou ji Ted pozve na víkend pod stan. Viki má zkušenost se svým bývalým "přítelem", který ji jen využíval. O víkendu proběhne mezi nimi trochu té romantiky a Ted se dozví o vidinách. Jako správný historik je z nich nadšen a rozhodnou zjistit víc o tajemné ženě, která se Viki sleduje. Oba díky vidinám zjistí, že bylo něco mezi tajemnou ženou Alžbětou a Karlem IV. Proč Viki vidí zrovna Alžbětu? Jak to bude s Viki a Tedem?

Tak to rychle uteklo....

25. prosince 2013 v 11:19 | Viscovim |  Ostatní
Vánoce jsou za námi. Zítra ještě jedu k tátovi a tam taky dostanu nějaký dárky. A co jsem dostal včera? Pc hru LEGO Harry Potter years 5-7, blog, nějaký pastelky, všechny čtyři díly Odkazu dračích jezdců, všechny díly Hunger games (ten první díl si přečtu ještě jednou :D ), Pátračku Gildu a Posvátné kosti, od Knižíška mě potěšila Serafína a dostal jsem Percyho Jacksona (Přišel ve slovenštině, takže si na to musím udělat víc času, nebudu to asi číst tak rychle jako v češtině), a ještě jsem dostal krásnou velkou černobílou fotku od babičky, do pokoje, pyžamo, kalhoty a triko. Časem asi přidám nějaké fotky.
Včerejší Duch nad zlato se mi moc líbil a ještě ho zrecenzuju. Dneska mám v plánu si číst, sledovat televizi (halvně se těším na Sněžného draka), užírat cukroví a tak nějak relaxovat. Teď jsem začal číst Gildu. Pak se vrhnu na... ještě nevím, asi Serafínu. Pak Inheritance, potom si přečtu Hunger games a nakonec Percyho :) Dneska snad ještě vyhlásím soutěž.
and miles to go before i sleep

VÁNOCE!

24. prosince 2013 v 13:01 | Viscovim |  Ostatní
Je tu TEN den! Včera jsem sotva usnul a dneska vstával asi v 6 :D Pohádky jedou od rána a koledy slabě hrají už hodinu! Cukroví je nachystáno a já se musím nějak do večeře zabavit. Zkoušel jsem si číst, za půl hodiny jsem přečetl asi 50 stran a přestalo mě to bavit. Na počítači mě to taky nějak extrémně nebaví a teď mi zbývá akorát sledovat ty pohádky... Já se těším ještě víc než když jsem věřil na Ježíška! :D
No... nezbývá mi nic jiného, než popřát vám šťastné a veselé Vánoce! :)

Je to ZÍTRA!

23. prosince 2013 v 15:24 | Viscovim |  Ostatní
Áááááááá! Zítra příjde Ježíšek :D Já absolutně nevím co dělat a tak píšu článek :D Nedivte se, kdybyste něco nepochopili
Včera večer jsme zdobili stromeček, který dneska přinesl "Ježíšek" pro moji malou ségru :D Když ho Ježíšek dozdobil, tak mu jaksi plný těch skleněných ozdob spadl :D Ještě že nezačal hořet, jak to bývá ve filmech. Naštěstí se rozbily jenom dvě ozdoby.
Dneska jsem se probudil a myslel, že je úterý. Jaksi jste si asi všimli že není :D Tak jsem zabíjel čas u televize (například u Zvonilky :DD), u počítače, ale taky chozením sem a tam a říkáním, jak moc se těším :D Dneska půjdu spát docela brzo, aby bylo co nejdřív úterý.
Samozřejmě mám v plánu nějakou vánoční teda spíše povánoční soutěž, kterých najdete na blozích spoustu :D

AŤ UŽ JE ZÍTRA!


Beyoncé - Drunk in love ft. Jay Z

22. prosince 2013 v 15:51 | Viscovim |  Hudba
Audio: Hned začátek je svižný a fajn. Někdy se to zdá takové... ne moc do rytmu. Ale pak se to vychytá. Ta písnička je docela dobrá a pak tam přijde ještě Jay Z a je to ještě lepší. Ale pořád je tam něco co se mi zdá "nic moc". To poslední Áááá nebo Yééé nebo jak to bylo, znělo jako kdyby se topila :D

70%

Video: V klipu se nic neděje :/ Jen se tam kroutí jako žížala :D Směje se jen tak, jako kdyby ji před nedávnem pustili z blázince :D Jay Z tam pak mává rukou a v té druhé drží skleničku vína.... -_- Mě se tyhle videoklipy vážně nelíbí.

53%


Beyoncé - XO

22. prosince 2013 v 15:32 | Viscovim |  Hudba
16. 12. se na Youtube objevila nová písnička od Beyoncé :) Celá deska se za týden prodala tolikrát jako Prism, Bangerz a ARTPOP dohromady!
Audio: Začátek je dost nudný... Je dost pomalý a nic moc. Pak se písnička trochu rozjede a refrén je (skoro) super. Pak je to skoro to samé (nic extra). Pak je zase refrén, který nikoho neurazí a pak je konec...
Je to takový nemastný a neslaný :D Ale ty bubny k tomu skvěle sedí! A s klipem to zní líp :)

79%

Video: Klip, který by se dal nazvat "Beyoncé na pouti" ukazuje části jejího civilního života. Je super a navíc poutě miluju, takže se mi to moc líbí :)

87%


Top Winter Songs 9.

20. prosince 2013 v 22:03 | Viscovim
Další je písnička, kterou znám opět z reklamy na coca-colu, ale z minulého roku. Opět je to taková přesně vánoční i s tou atmosférou :)
A ta od coca-coly: