Lotty Biondi z kola ven!

18. března 2014 v 19:10 | Viscovim |  Ostatní
Již delší dobu bylo vidět, že je spousta blogerů z AK je s klubem více či méně nespokojena. A proč? Zjistil jsem si, že někdy v létě 2012 proběhla akce s názvem Kozy na titulku - viz komentář nahoře. Šlo o to, aby blogerka jménem Lotty Biondi byla odškrtnuta z AK (Důvod? Nekvalitní články, pravopis. Udělejte si v tom jasno sami tím, že zavítáte na její blog).Do akce se zapojila drtivá většina blogerů a boj za vyhození Lotty Biondi vyhrála. Dlouho všechno bylo v pořádku a Standa Rulc každý pátek přijímal blogy do AK. Uběhla nějaká doba a.... Lotty Biondi se záhadně objevila znovu v klubu.
A teď? Probíhá revoluce. Děti revoluce bojují za navrácení Autorského klubu do starých kolejí a vyhození Lotty z klubu. Bojují za to, aby byl klub lepší. Blogy se sjednocují do stejných barev, píší se revoluční články a komentuje se.
Požadavky Dětí revoluce jsou následující:
1)Čistka blogů v autorském klubu
Standa jednou řekl¨, že když se kácí les, lítají třísky. Tak teď budou lítat zase. V klubu má být pomyslná elita a některé blogy ten dojem fakt kazí.
2) Obnovení Kladiva
Na počátcích AK probíhalo jakési kladivo. Co to bylo?
Jednou za čas, namátkově a naprosto nečekaně prolezu pár blogů AK a pěkně si je pročísnu.
U kterých najdu porušení pravidel pro členství v AK, ty si podám. A aby to bylo spravedlivé, připíšu k uličníkům možnost nápravy, která musí být do dvou měsíců vyřízena. Nebude-li tomu tak, dotyčný blog bude z AK nemilosrdně vyřazen.
Případné dotazy, obhajoby, nápravy a vzájemné diskuze sem: Kittanya@email.cz
Hned jsem u vás! Nečekejte až vás budu chtít zaživa smazat z povrchu Autorského klubu…
Žehu zdar, váš špeh Kittanya. A tohle by se také obnovilo.
3) Kontrola přijímání nebo změna vedení
Děti revoluce si chtějí dávat pozor na tajné odebírání a přidávání blogerů (Lotty Biondi). A dále jsou ochotni Standu nechat, pouze pokud bude přijímat podle pravidel. Jinak by se muselo změnit vedení.
4) Obnova růstu
Všichni vyhození členové budou doplněni a nebude stanoveno žádné maximum, protože by to bránilo mnoha nadějným blogům se přidat.

Pokud chcete dětem revoluce pomoci, komentujte revoluční články, pište nebo se, alespoň připojte do skupiny a sledujte revoluční blog - poetia.blog.cz
Momentálně byl poslán mail Standovi s vypsanými požadavky na který Standa odpověděl. Děti revoluce nechtějí urvat vedení pro sebe, pouze se chtějí domluvit na zlepšení situace v Klubu. Standa napsal, že celé hnutí sleduje a to je pokrok. Existuje i facebooková skupina, která čítá přes 75 členů - FB skupina.

Pomožte dětem revoluce a Autorský klub bude lepší!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 FasHiOoOn GirL (d) FasHiOoOn GirL (d) | Web | 19. března 2014 v 10:23 | Reagovat

mám na blogu duležité info :)

2 maya-chan-world maya-chan-world | E-mail | Web | 20. března 2014 v 9:48 | Reagovat

určitě se přidám, myslím,že je to dobrý nápad AK v poslední době hodně upadá.

http://maya-chan-world.blog.cz/1403/books-books-everywhere
Prosím podíváš se?

3 false-red false-red | Web | 20. března 2014 v 20:41 | Reagovat

Nominovala jsme tě na Liebster Blog Awards!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama