Červen 2014

Nicki Minaj - Pills N Potions

30. června 2014 v 9:30 | Viscovim |  Hudba
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ
Nicki Minaj, která stojí za hity jako Starships nebo Va Va Voom ukázala nový singl z připravované desky, která ponese název The Pink Prit. Její první deska byla opravdu hodně úspěšná, stejně tak její ostatní a zpěvačka si tak našla fanoušky po celém světě.
Audio:
Písnička začíná překvapivě příjemným a jemným refrénem, který je i poměrně chytlavý. Zpěvačka nasadila jinačí styl, než byl doposud (Super Bass, Starships). Pak přijde část, kdy Minaj rapuje. Vlastně není ani tak špatná. A rozhodně nad očekávání. Akorát místy se to prostě do té hudby a příjemnosti, kterou nakousl refrén, nehodí.
Nový song má i přes zpěvaččino varování, že nová deska nebude obsahovat popové hitovky, nakročeno na to, aby se stal hitem. A to je teprve první. Rozhodně je chytlavý a Nicki přinejmenším překvapila.
Písnička stojí za to, abyste si ji poslechli. Buď si ji oblíbíte anebo ji zavrhnete. Za sebe mohu říct, že mně se Pills N Potions docela líbí i přesto, že tam jsou nějaké nedostatky.
Video:
Pokud máte rádi bubnující králíky, sexy chlápky bez trika, či CGI, tak můžete nadšeně tleskat, protože si v klipu najdete své. Ostatní nejspíš klip moc nenadchne. Možná vůbec.
Animace se ale moc nepovedly, králík docela jde a muž ve videu je člen skupiny The Game, který v klipu přijde o hlavu.
Pokud se vám nepodaří to dokoukat do konce, shrnu vám, co se ve videu vlastně děje. Zpěvačka se v každém střihu objeví v jiné poloze na jiném pozadí, obvykle s velkým výstřihem. Vystrkuje rovnátka, nebo drží něčí hlavu. Prolíná se to se záběry na králíky.
Prostě je ten klip nic moc. Dle mého názoru.
Zdroj obrázků | VeEee

Jak to bude o prázdninách? = Hiatus...

29. června 2014 v 15:37 | Viscovim |  Ostatní
Tak jsem se po promýšlení rozhodl, že ten hiatus prostě vyhlásit musím.. O prázdninách jsem pořád pryč a obávám se, že nebudu moc stíhat psát články. Samozřejmě, že nějaké přednastavím a něco napíšu, když budu doma. Ale nebude toho moc.
Dále nebudu moc obíhat (to ani teď). Tedy skoro vůbec. Nejvíc času mám o víkendech a jinak toho tolik volna nemám.
Poté chci poprosit, aby mě mí AFFS omluvili z případných kontrol, do kterých se nestihnu zapsat.
Takže přes prázdniny nebudu zas tak moc aktivní (i když aktivitou poslední dobou neoplývám :D). Pokud jste s tím obeznámeni, tak to napište do komentářů :)

Projekt 30 dní

29. června 2014 v 15:03 | Viscovim |  Projekty
Přes prázdniny, kdy nebude tolik času, jsem se rozhodl dělat nějaký projekt. Vybíral jsem mezi několika, ale nakonec jsem vybral u Desirée Lydon projekt, který se jmenuje 30 dní. Jde o to, že je zadáno 30 otázek a v jednom dnu na jednu odpovědět. Nebudu přidávat každý den, ale aspoň tak 2x do týdne bych mohl. Některé otázky jsem si pozměnil, ale většinu jsem nechal :)
Den 1- Prvních 15 písniček, které mi naskočí na přehrávači
Den 2- 30 zajímavostí o mně
Den 3- Oblíbený film a o čem byl
Den 4- 4 věci, které bych nikdy neudělal
Den 5- Oblíbení blogeři
Den 6- Kam bych se rád podíval; oblíbené místo
Den 7- Jak důležité je vzdělání
Den 8- Oblíbené seriály
Den 9- Oblíbená kniha a o čem byla
Den 10- Napiš něco o tvých přátelích.
Den 11- Popiš poslední dva roky tvého života.
Den 12- Co plánuju v příštích 5-ti letech
Den 13- Okamžik, kdy jsem si přál být jinde
Den 14- Ty a tvá rodina
Den 15- 10 slov, která mě vystihují
Den 16- Oblíbená jídla a pití
Den 17- 5 věcí, které bych chtěl umět
Den 18- Moje koníčky
Den 19- 5 věcí, které nesnášíš
Den 20- Mé znamení v horoskopu a jak si myslím, že to na mě sedí
Den 21- Já jako čtenář
Den 22- Oblíbená hudební skupina/interpret a jak jsem se k tomu dostala
Den 23- Jak jsem se dostal k blogu
Den 24 - Facebook
Den 25 - Moje vysněná práce
Den 26 - Vyjmenuj svoje závislosti.
Den 27 - Napiš něco o své škole.
Den 28 - Co tě děsí
Den 29 - Na co jsi ve svém životě hrdý
Den 30- Mé úspěchy a neúspěchy za tento měsíc


Kde mě naleznete?

28. června 2014 v 21:58 | Viscovim |  Ostatní
Jelikož se mi absolutně nechce nic moc psát (ta lenost :D), rozhodl jsem se, alespoň sepsat takový článek, kde shrnu stránky, na kterých jsem. Budu to průběžně doplňovat.
Osobní Facebook

Percy Jackson: Moře nestvůr - Rick Riordan

28. června 2014 v 0:00 | Viscovim |  Knížky
Vydal: Fragment
Počet stran: 304
Rok vydání: 2006 (ČR: 2010)
Anotace:
Percy Jackson už si zvykl na to, že není jen tak obyčejný kluk z New Yorku - jako syn boha moří Poseidóna patří do dvou světů, lidského i mytologického, kde se to hemží záludnými a krvelačnými nestvůrami. A spousta těch příšer, které dřív znal jenom ze starých řeckých pověstí, mu teď usiluje o život…
Po nečekaně klidném školním roce se poslední den před prázdninami na Percyho sesype celá lavina problémů - hodina tělocviku se promění ve vybíjenou s lidožravými obry, kamarád Grover se dostane do problémů a Táboru Polokrevných hrozí zničení. A tak se Percy a jeho přátelé vydávají na další nebezpečnou výpravu…


TOP 9 (10)

19. června 2014 v 20:27 | Viscovim |  TOP 9
Ani jsem nečekal, že se někdy dohrabu k tomu, abych sesmolil desátou TOP 9. Ale je to tak. Vím, že teď neobíhám a ani nepíšu články nijak často, ale po angíně mám hodně písemek na krku. Po tomhle týdnu se ale budu blogu věnovat. Snad má AFFS moji neaktivitu omluví.
Zkoušel jsem vymyslet něco speciálního, asi jako u desátého duelu, ale nic moc mě nenapadlo, takže pravidla a všechno zůstává tak, jak to bylo doposud ;)

John Green - Hvězdy nám nepřály

13. června 2014 v 11:08 | Viscovim |  Knížky

"Nejvtipnější smutný příběh."

Vydal: Knižní Klub
Počet stran: 240
Rok vydání: 2012 (ČR 2013)
Anotace:
Jemu je sedmnáct, jí šestnáct. Potkají se a zamilují se do sebe. Ona má rakovinu v posledním stádiu, on ze souboje s rakovinou vyšel s amputovanou nohou. Ti dva se výborně doplňují, a navíc je spojuje osobitý pohled na život i na chorobu, která je postihla... Jejich společná cesta trvá jen pár měsíců a jako každý velky milostný příběh končí smrtí. Je o lásce. O tom, že hrdinové nemusejí být zblízka takoví, jak jsme si je představovali, že svět není továrna na splněná přání a že opravdová statečnost nemusí vždycky zachraňovat lidstvo. O tom, že i za pár měsíců se dá prožít malá věčnost.
Originální a citlivá knížka je napsána s mimořádným smyslem pro humor a sarkasmem a díky autorovu vypravěčskému talentu má neuvěřitelně silné vyznění.

TOP 9 (09) - Vyhodnocení

11. června 2014 v 20:22 | Viscovim
Celý květen TOP 9 nebylo, takže pokud ještě tenhle měsíc udělám další kolo, pokusím se ho rozhodně vyhodnotit dřív :)

Duel 19

10. června 2014 v 14:20 | Viscovim |  Duely celebrit
Na duely jsem úplně zapomněl (stejně tak i na TOP 9) a vzpomenul jsem si na ně až nyní, kdy ležím doma s angínou. Tak.
Minulý duel vyhrála Lana Del Rey a v tom nynějším se utká s Lorde! Koho máte raději?

Ed Sheeran - SING

10. června 2014 v 12:24 | Viscovim |  Hudba
23. května přišel Ed Sheeran s klipem k novému singlu pod názvem SING a má nyní přes 6 miliónů shlédnutí.
Audio:
Je zcela jasné, že se tenhle song bude na Edově desce X vyjímat. A proč? Protože žádná z dvou dosud vydaných písní není tak optimistická a veselá jako Sing. Mezi soundtrackem k The Fault In Our Stars nebo písničky One si tohoto všimne každý. Optimismus a veselost z rytmu písničky přímo dýchají a dodávají jí na chytlavosti. Jde také poznat, že se na celém songu podílel Pharrell Williams, jelikož některé prvky použité v této skladbě jsou podobné těm, které používá ve svých hitech i on. A teď už zbývá jenom očekávat, zda bude na desce písnička tohoto typu jediná, nebo jestli se můžeme těšit na něco podobného častěji.
Video:
Již od začátku je videoklip stejně úsměvný a vtipný, jako ostatně celý song. Ed se nechal zastoupit ve videu "muppeťákem", který má zpěvákovu podobu. Sám Sheeran i Pharrell se v klipu také objeví, ale loutka je v něm hlavním figurantem. Figurka se ocitne na karaoke, ve strip baru, na policii a nakonec zvrací konfety. Klip je vtipný a dost originální. :)

Zdroje obrázků|VeEee