Nepíšu, neobíhám, přežívám aneb Omluva

16. října 2014 v 23:23 | Viscovim |  Ostatní
Hm.. Kdy jsem napsal poslední článek? V pátek? Podívám se.
Až moc si věřím. Takže od čtvrtka, jsem se ani nepodíval na takový ten odkaz admin.blog.cz, abych aspoň viděl blikat kurzor na bílém pozadí, a ten aby mě motivoval k tomu napsat nějaký článek. Ale prostě jsem neuveřitelně línej, zároveň se ale můžu u některých dnů obhájit. Tak jsem se sem podíval dneska večer, abych něco sepsal a ještě sepsal a přednastavil články aspoň do soboty.
Ale nejprve tedy, abych se omluvil. A zároveň poděkoval. I když na blogu nebyl tejden ani článek, udržoval si tu průměrnou návštěvnost, a to je super, protože já ani nečekal, že by někdo, po té době na blog chodil. A taky zde přibývaly komentáře, sem tam se nějaký objevil, a já jsem za to hrozně rád. Takže ještě jednou díky a ještě jednou děkuji. Ale přijde mi, že toho mám moc.

V pátek článek nebyl, ani nevím proč. Ještě jsem byl doma s nemocí, i když už to bylo víceméně lepší a tak jsem si dopoledne četl Kostičas, odpoledne mě jeden mimozemšťan ukecal abych šel hrát jedno RPGčko, a tak jsem hrál až do večera, abych pak šel hrát na klarinet (takhle chodím denně večer k babičce) a přišel jsem o půl desátý, na blog jsem ani nepomyslel (ta moje lenost, ale v pátek to ještě šlo).
V sobotu se mi do hlavy dostal nápad na kapitolovku, která by i mohla býti na blogu, tak jsem dopoledne psal a stihl jsem pár kapitol. Na blog to ještě nedám, ale už udělám takovej ten infočlánek s anotací. No po zbytek dne jsem byl extra línej, to jako víc než je normální, takže jsem vlastně neudělal vůbec nic.
V neděli jsem spal nějak dlouho, nedělal jsem nic, protože lenost ještě doznívala a až večer jsem se připravil do školy. V pondělí přijdu do školy, najednou dvě písemky, který ale z důvodu absence vynechám, půjčím si sešity (dopsal jsem jen dva) a pak se celej den účím ná úterý na chemii (měl jsem na to celý září, ale to jsem já), kromě toho, že jsem měl ještě hudebku. Ale já se fakt překonal a učil jsem se.
V úterý jsem byl děsivě unavenej, musel jsem si koupit kafe, který normálně nepiju abych neusnul (ale já na vteřinu usnul, ale fakt jen na vteřinu :D) a zjistil jsem, že tu chemii jsem se ani učit nemusel. Pak jsem měl zas hudebku, o půl čtvrtý jsem přišel domů, zase se učil (:o) a to bylo tak vše.
Včera jsem vůbec neměl čas, přijel jsem domů v jednu, jel pryč, zaregistrovat se do ještě jedný knihovny (a je hrozně dobrá, chrocht :3), pak jsem jel zase zpátky, abych jel o půl hodiny později zpátky ke škole, abych mohl jít do hudebky do kapely a přijet v sedm domů, pak upéct buchtu (já upek buchtu! :3), hrát na klarinet u babičky a jít spát.
Dneska bych si ještě měl dopsat biologii, zeměpis a chemii. Bižuli zvládnu, aniž bych z toho pak měl spánkovej deficit, zemák ani náhodou, z chemie tak půlku, ale tu můžu mít půjčenou přes vejkend :D. Ještě dopisuju úkol z japonštiny (dělám to úděsně pomalu), a jelikož zítra jedu přes víkend pryč, musím přednastavit články na zítra a sobotu, v něděli něco sepíšu večer.
Sou. Tohle mělo být původně něco jako infočlánek, ale zvrtlo se to v nějakej můj... tejdenní deník? No, ale pro info teda. Bude povídka. Nevím kdy, ale bude. Bude další Duel, pravděpodobně v neděli a nebo v pondělí. Nebo v sobotu. A nebo v pátek. A bude konec soutěže (ještě je ale docela čas, prodloužím to max. do konce října, vylosuju to asi ve videu, nejdřív potřebuju ale kabel od foťáku) a konec kontroly (konec října).
Jo, teď to je i ten infočlánek. Dík, že jste dočetli tenhle patvar až sem a nezapomeňte, že do Vánoc zbejvá 67 (68) dní.
67 dní.

67!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominika Dominika | Web | 18. října 2014 v 10:58 | Reagovat

To nemyslíš vážne? Ty máš v škole japončinu? Môžem  vedieť, do akej školy chodíš? Toto je zlodejina.. Aj ja chcem mať v škole japončinu! Miesto toho sa ju musím učiť ako samouk. Toľko ale moja krátka hysterická vsuvka.

Prejdem k článku. Vôbec si nerob starosti s tým, že nemáš čas. Ono také obdobie býva vždy. Na poviedku sa veľmi teším.
No a do Vianoc odpočítavam tiež. Naozaj sa neviem dočkať. Už sa teším na tú nádhernú atmosféru.

2 Makkakonka Makkakonka | 18. října 2014 v 14:27 | Reagovat

Já to chápu, protože jsem občas taky strašně líná. Japonština? To ti teda závidím. Musí to být super. :D Na povídku se těším. :)

3 not-princess not-princess | E-mail | Web | 19. října 2014 v 11:28 | Reagovat

Chápu tě :) Někdy není nálada ani "síla" :D ! OMG :D :D ty se učíš japonsky ?? TO jako fakt??
A na Vánoce už se strašně těším :D včera už jsem si vytvářela nějakou tu vánoční grafiku a blog :D :D

4 viscovim viscovim | E-mail | Web | 23. října 2014 v 22:13 | Reagovat

[1]: No.. chodím na gympl do Litomyšle :D Máme to jako volitelnej jazyk, prej se to v česku učí jen někde a je to hrozně drahý. My to máme zadarmo, heh :D

[2]:

[3]: No, učím :D A je to super, i když trochu těžký :-D

5 MaddyHarry MaddyHarry | Web | 29. listopadu 2014 v 22:26 | Reagovat

Naprosto ti rozumím. Někdy se prostě opravdu nechce psát, není inspirace nebo není nálada. :-| :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama