Leden 2015

Přesun blogu

12. ledna 2015 v 23:32 | Viscovim |  Ostatní
Tak jo, nebudu to tolik moc protahovat, ale pár slov říct napsat chci. Tákže, měl jsem v plánu ještě mezi přesunem a článkem oznamujícím o přesunu ještě pár článků napsat, ale... Nějak mi to nevyšlo. Ještě ke všemu potřebuju dopsat ty recenze. Mám zpoždění. Strašně prokrastinuju. Ale snažím se s tím něco dělat! :D Blog nesmažu, nechám ho tu, protože by mi bylo líto to mazat. Pro AFFS to taky zůstane stejné. Na tom blogu tedy aktuálně není vůbec nic, až na pár rozcestníků, ale v nejbližší době stejně potřebuju napsat recenzi. OK, dvě. No tak tři. Takže pokud mě to chytne, možná zítra napíšu hned tři recenze. I když... To bych musel nejdřív tu jednu knížku dočíst... Přes Vánoce jsem dal přednost jiným a nějak jsem ji pořád odkládal... :D Jako ostatně všechno. Přesunutý blog asi nebude perfektní, takže kamkoliv do komentářů, pokud se vám něco nebude zdát připište co mám změnit.
OK, teď myslím, že přišla ta chvíle... Tadá, adresa přesunutého blogu je:

viscovim.blogspot.cz

(jak nečekané)

Hobit: Bitva pěti armád | Jak dopadla poslední cesta do Středozemě?

7. ledna 2015 v 23:59 | Viscovim |  Filmy a seriály
Tak jo. Je tu třetí Hobit. Třetí díl série, která je pro někoho absolutně zbytečná, pro někoho zase skvělá. Někteří odsuzují Jacksona za to, že dvousetsedmistránkovou knížku zbytečně roztáhnul, někteří že do filmu příliš násilně vecpal romantiku a někteří zase říkají, že je Hobit lepší než Pán prstenů. Tak jak se povedl poslední díl?


Proč trčel blog prázdnotou, proč se chci přesunout k blogspotu, a tak dál...

6. ledna 2015 v 16:11 | Viscovim |  Ostatní
Ahoj (jáj, kdy jsem naposledy začínal článek pozdravem...?), dlouho jsem tu nebyl, co? No, když se koukám, tak jako dost dlouho. A ty vánoční songy mi zas nevyšly. Letos jsem ale byl fakt blízko!

No, nyní přijde důležitá otázka - Proč jsem vlastně na blogu nebyl?