Proč trčel blog prázdnotou, proč se chci přesunout k blogspotu, a tak dál...

6. ledna 2015 v 16:11 | Viscovim |  Ostatní
Ahoj (jáj, kdy jsem naposledy začínal článek pozdravem...?), dlouho jsem tu nebyl, co? No, když se koukám, tak jako dost dlouho. A ty vánoční songy mi zas nevyšly. Letos jsem ale byl fakt blízko!

No, nyní přijde důležitá otázka - Proč jsem vlastně na blogu nebyl?


Poslední článek byl 23.. A už ten jsem psal dosti ve skluzu. A pak 24. - dopoledne bazén a pak jsem do poledne lítal po městě a sháněl ještě dodatečně jedny světýlka na stromeček, abych je pak nesehnal. Odpoledne jsem se chtěl dívat na pohádky. To jsem ostatně chtěl celý svátky (stihnul jsem jen kus Tří veteránů, Shreka, kus Lásky rohatý a Princeznu a písaře (potom už jen ty pohádky v osm). A večeře byla letos netradičně brzo. Potom ani nevím proč jsem nenapsal článek 25., 26. jsem ale jel k tátovi a 29. jsem odjel od něj ke kamarádovi kam jsem byl do 1. - odjel jsem s nemocí, tudíž jsem ležel. 3. mi bylo docela dobře ale na článek nebyla nálada. To samé čtvrtého. A dneska dopoledne jsem byl u doktora, který mi sdělil, abych v neděli nejezdil na lyžák. To mě jako docela dostalo, protože jsem se fakt těšil. No, a tak píšu teď.
PS: Články jsem nepřednastavoval, protože... to prostě neumím. Neumím napsat třeba tři články v kuse. Prostě to neumím.
Bod dva - Proč se chci přesunout k blogspotu?
Myslím si, že by blog potřeboval změnu. Tedy jinak. Já bych potřeboval, aby blog zažil nějakou změnu. Aby mě blogování zase začalo bavit. To jsem ostatně zkoušel už i změnou designu. Zpočátku mi to pomohlo, ale jen na pár dní. Také mě docela štve blog. Nejen častými výpadky. I když nevím, jak to je teď, ale pamatuju si, že začátkem prosince to byl děs. Také pak tím, že nejdou oddělit obrázky od textu, nejsou tu štítky a pak jen takové drobnosti. A tak jsem začal experimentovat s bloggerem. Zpočátku mě to odradilo. Ale držel jsem se toho hlavně kvůli tomu, že tam jde nastavit, aby když blog zapnete, zaply se zároveň písničky. Je to blbost, ale já to na blog chtěl a štvalo mě, že to na blog.cz nejde. A tak jsem konečně přišel na to kde stáhnout template a jak ho tam dát, dokonce jsem si tam pár věcí zvládl upravit. A nějak jsem svůj zkušební blog dostal do podoby, která se mi líbí. Takže ten přesun je vážný. Nezměnilo by se vůbec nic, jen adresa (stačí za blog dosadit spot). Nevím, asi bych blog přesunul co nejdřív. Zbývá posledních pár úprav, aby byl ten nový hotový a pak dám vědět.
A ten zbytek
Taky bych chtěl točit videa. Už jsem natočil jedno, ale pak mě to nějak přešlo. Teď si myslím, že by mě to bavilo. Nevím, tohle nevypadá tak vážně jako s tím přesunem, zatím je tenhle návrh ve fázi, kdy o tom fakt jen přemýšlím. A nakonec - bude soutěž (asi až na novém blogu), opět o knihy a pak takový velký (mno, myslím že tam je padesát songů, což je myslím dost) žebříček nejlepších písní roku 2015. A malý s filmy. No, a potom chystám recenzi na Hobita.
Fajn, doufám, že jsem napsal všechno. Pokud jo, tak víc asi opravdu nenapíšu. Nevím ani o čem. Takže já jdu napsat nějaký zajímavější článek. Mějte se krásně, skládejte básně. A všechno nejlepší do nového roku 2015.
Zdroje obrázků: Weheartit | Google Play
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Makkakonka Makkakonka | 7. ledna 2015 v 13:37 | Reagovat

Tvoji nepřítomnost na blogu zcela chápu. Moc dobře znám časovou indispozici a následnou nechuť k psaní článků, když už ten čas je. Já sama mám s tímhle celkem problém. Kdybych nepřednastavovala články, tak se neozvu třeba celý měsíc a z toho bych napsala dvacet článků zaráz. V tohle jsem jiná než ty. Když mám psací náladu, píšu mnoho článků za den..
Já osobně nejsem moc velký fanoušek blogspotu. Prostě.. odrazuje mne to. Ano, spouštění písniček je fajn a líbí se mi to. Moc. Ale nijak přespříliš to neovlivňuje můj názor na blogspot. U mě se moc problémů s blogem nevyskytuje. Možná je to prohlížečem, možná ne, ale jediné, co čas od času řeším, je neustálé odhlašování, pokud že mám zapnutých více záložek a přepínám mezi nimi. Stává se mi to je výjimečně, ale stává. Potom mi často nefungují statistiky, ale vzhledem k tomu, že dávám spíše na TOPlist, to neřeším. Já jsem s blogem spokojená, ale je to tvoje volba. Zrazovat tě samozřejmě nebudu. Je to tvoje volba ;)
Videa. Bude to super! Celkem se těším ;)

2 Dominika Dominika | Web | 7. ledna 2015 v 17:04 | Reagovat

My to všetci chápeme.
Ani ja som cez Vianoce nebola veľmi aktívna. Ono nie vždy ti všetko výjde tak ako chceš.

Blog občas štve aj mňa, ale určite by som neprechádzala na blogspot. Je to tvoje rozhodnutie, takže ti ho nechcem znechutiť, ale nepovažujem to za dobrý nápad. Aj keď aj mňa minule neskutočne naštval jeden výpadok.
Písala som článok, zrazu ma to samé odhlásilo a nevedela som sa tam prihlásiť ďalšiu štvrť hodinu. Potom som ten článok ani nedopísala a opadlo zo mňa nadšenie.

3 Viallen Viallen | Web | 11. ledna 2015 v 12:11 | Reagovat

Ja ti naopak radím presedlať na blogspot. Ja som to tiež zažila. Bola som tu takmer štyri roky a rozhodla som sa odísť. Je to len otázka zvyku. A pevnej vôle. Nie všetci čitatelia pôjdu za tebou (hlavne tí nie, ktorí smi blog nemajú alebo sú proste náhodný) a s tým sa treba zmieriť. Na štatistykách to môže vypadať horšie, ale s tým si netreba robiť ťažkú hlavu. Mňa už nebavili tie neustále výpadky a našlo by sa toho omnoho viac. Teraz ma opäť baví písať a to je asi to, čo chceš :)Po troch mesiacoch tam ma dokonca oslovil aj jeden internetový portál či by som nechcela písať pre nich. Myslím, že to je viac, ako po rokoch strávených tu. Blogspot je zložitejší, ale dá sa viac prispôsobovať a stále si môžeš nechať účat tu a komunitu nestratíš. :) Osobne ti môžem povedať, že som teraz omnoho spokojnejšia. Ide len o odvahu začať odznovu, začať takmer od nuly...

4 DorothyEloni DorothyEloni | E-mail | 18. července 2017 v 22:34 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

5 ArleneSub ArleneSub | E-mail | 22. července 2017 v 18:07 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

6 ArleneSub ArleneSub | E-mail | 22. července 2017 v 23:24 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

7 WriteEssay WriteEssay | E-mail | Web | 25. července 2017 v 15:31 | Reagovat

Write My Essay - EssayErudite.com

Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar?
Would you like to have a reliable helper always by your side?
Our website will come as an excellent solution to <a href="https://essayerudite.com/write-my-essay/" />write my essay</a>

8 DavidAdady DavidAdady | E-mail | 29. července 2017 v 1:04 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиотчистим интернет от ваших данных Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

9 CarolynKic CarolynKic | E-mail | 5. srpna 2017 v 20:33 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

10 Dol33larFAF Dol33larFAF | E-mail | 12. srpna 2017 v 17:20 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#1B9087eSbx>
<img>http://0.00000007.ru/3#RQ351cezkN</img>
</a>
------------------------
Всегда огромное количество socks и proxy серверов online
на данный момент: 33557 IP в 198 странах
<b>Очень высокая анонимность - мы гарантируем, что наши прокси сервера абсолютно анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех абсолютно соединений без применения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Спрятать или изменить ваш IP можно 2 кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ низкие цены на анлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при окончании времени действия аккуанта.
ICQ бот на всех без исключения тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#A7542KK8xW>Vip proxy</a>
__________
private browser анонимный vpn прокси браузер
обход блокировки биз
обход блокировки вконтакте +в украине
прокси онлайн

11 DannyAnnor DannyAnnor | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 19:18 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

12 DorogiKRDsn DorogiKRDsn | E-mail | 24. srpna 2017 v 10:10 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Новокубанск. Решение любого вопроса по асфальтированию в Краснодарском крае. Точно в срок

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... +7(861)-241-23-45
___________________________
маркс мбу благоустройство
благоустройство в г.орле
асфальтирование дороги под ключ
муп благоустройство елабуга
снип iii-10-75 благоустройство территорий актуализированная редакция

13 Petermak Petermak | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:40 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

14 MariaMa MariaMa | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 0:54 | Reagovat

Мечтаете как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений позволят игрушки для взрослых

Один из самых распространенных способов достигнуть сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно проcто добиться дополнительной симуляции особо чувствительных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночестве, доверьтесь своему любимому. Это хорошо укрепит вашу эмоциональную связь и поможет стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены эрекционные кольца, наручники, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы обязательно найдете то, что придется по душе вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и остальные игрушки для взрослых можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

15 Sandraseabe Sandraseabe | E-mail | 29. srpna 2017 v 4:53 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Приморско-Ахтарск. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Под КЛЮЧ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8 (861)24-123-45
___________________________
снип iii-10-75 благоустройство территорий действует или нет
благоустройство подземных парковок
благоустройство кировского района екатеринбург
фз 191 благоустройство
генеральный план и благоустройство участка

16 AlysonXve AlysonXve | E-mail | Web | 8. října 2017 v 17:19 | Reagovat

Hey all! Lately I have been fighting with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-schedule>here</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

18 ElvaAbn ElvaAbn | E-mail | 25. prosince 2017 v 18:03 | Reagovat

апрапрапр

19 Jamesdroks Jamesdroks | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 20:00 | Reagovat

<a href=http://fei.girls-kzn.mobi>проститутки Казань</a>
<a href=http://fei.girls-kzn.mobi/individuals/>индивидуалки Казань</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama